Boldera Mobilya

İSG Politikamız

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

Öztur Mobilya, tüm faaliyetlerindeki etkin iş sağlığı ve güvenliği yönetimini güvenli çalışma yöntemleri, güvenli çalışma ortamı, iş kazaları, yaralanmaları, mesleki hastalıkları, insana zararı önleyerek ve çevreyi koruyarak sağlayacağını taahhüt eder. 

               Öztur Mobilya, iş sağlığı ve güvenliği amaç ve hedeflerini oluşturarak İSG Yönetim Sisteminin ve performansının sürekli iyileştirilmesi için devamlı çaba gösterecektir.

 Birincil önceliğimiz, firmamızda çalışan her bir çalışanın sağlığı ve güvenliğidir. Çalışanlarımız bizim en önemli varlığımızdır ve işyerindeki güvenliklerinin en büyük sorumluluğumuz olduğuna inancımız tamdır. Tüm çalışanların sağlığı, güvenliği ve çevrenin korunmasının Öztur Mobilya ve tüm çözüm ortaklarının katılımı, çalışanların kendi güvenliklerinden sorumlu olması bilinci ile başarılabileceğinin farkındayız. 

 Öztur Mobilya, tüm yürürlükteki mevzuata, uluslararası kabul görmüş iş güvenliği uygulamalarına ve prosedürlere, işverenin sağlık, güvenliği, çevreyi koruyucu, geliştirici gerekliliklerine kesinlikle uyacaktır.  

 Öztur Mobilya bu politika doğrultusunda İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemini, Öztur Mobilya faaliyet alanlarında uygulayacak, sürekli olarak takip ederek geliştirecektir.

kayseri emlak, kayseri gayrimenkul kayseri web tasarım kayseri evden eve nakliyat